Hakkında

Arvina Trade Limited Şirketi Hakkında

Arvina Ticaret Ltd. Şti., 2010 yılında kurulmuş olup, ana faaliyet konusu LPG Saf Bütan ve Propan, Lpg Mix, Dizel Yağı, Akaryakıt Petrol, İstanbul İzmit Körfezi ve Adana / Yumurtalık Serbest Bölgesi gibi enerji ürünlerinin fiziksel tedariki ve dağıtımıdır. Şirket ayrıca dünya çapında LPG, Gasoil ve Baz Yağ tüccarı olarak faaliyet göstermektedir.

Arvina Ticaret adı, güçlü temelimizin yapı taşları olan ilkeleri, ahlakı ve değerleri temsil eder. Bu değerler uluslararası petrol ürünleri ticaretinin merkezinde ve dünya çapında uzun vadeli ilişkilerin inşasında yer almaktadır.

Arvina Trade’in yönetim ekibi petrol ve kimya endüstrisinin çeşitli segmentlerinde 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Bunlar, sondaj, üretim, rafinaj ve nakliye gibi üst düzey projeler üzerinde alım satım, bunkering, gemi yönetiminden danışmanlık hizmetlerine kadar uzanmaktadır. Yönetim kadrosu, Türkiye’de özel sektörde Türkiye, Karadeniz, Orta Doğu, Avrupa ve ABD gibi devlet sektörünün petrol sektörüne özel uzmanlığa sahiptir.

Bölgesel uzmanlık, Kazakistan, Azerbaycan ve Karadeniz’den yaygın bir şekilde yayılmaktadır; İran, Irak, Türkiye’den Doğu Akdeniz’e ve Amerika’nın Amerika, Körfez, Doğu ve Batı Kıyısı’na kadar Orta Doğu’da. Şirket, başta LPG, Gasoil, Gasoline, Kerosene, Fueloil, Bitumen olmak üzere petrol ürünleri ticareti yapmakta ve Karadeniz ve Akdeniz Bölgelerinde özel bir odak noktası ile gemi kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Şirketin vurgusu, bilgi ve uzmanlığını sektörün tüm yapı taşlarına inşa etmektir.

Ürün ağırlıklı olarak Rus, Ukraynaca, Kazakistan, Özbekistan ve Gürcistan menşeli olup, Solchem-Yumurtalık-Adana’nın 11.330 cbm’lik kıyı tanklarında depolanmış 3.000 – 10.000 mt’luk bir miktarda getirilmiştir.
Bu tür işlemler için CIF teslimatları için kendi gemimizi veya kiralanmış olanları gerçekleştiririz. Depolama rantı, gümrük işlemleri, mürettebat yönetimi, sigorta ve benzeri işlemler
Vergi, Türk firmamız Solchem ​​Endüstri Kimyasalları San. ve Tic.Ltd.Şti.ve Yeniköy Petrol Nak.İnş.San. ve Tic.Ltd.Şti. Türk resmi tescilli bir firma olmak için yerel yönetmeliklere uygun olarak gazoil yükünün Alıcısı olarak gösterilir.

Arvina Trade Ltd., (Ana güvenilir ve pazarlama olmak üzere) müşterilere ağırlıklı olarak satış yapmaktadır, peşin ödeme, 30-60 günlük kredi koşulları kadar nakit teslimatlar da ara sıra satış vadeleridir.

Çoğunlukla ürünler üzerinde çalışıyoruz:
1. Gasoil (Dma, Mgo)
2. Baz Yağı Sn100, Sn150 ve Sn500
3. L.P.G.

Bu ürünleri tedarikçilerimizden alıyor ve bunları Türkiye’de ve Avrupa’da müşterilerimize satıyoruz. Satın alma ve satış bedeli, L / C şeklinde yapılacak işlemlerle yapılır.

Arvina Ticaretini benzersiz kılan nedir?

Temel işinin meta ticareti olduğu gerçeğine rağmen, tam tersine, iş anlayışı ilişki kurma ve geliştirme konusunda uzman olarak tanımlanmaktadır. Şirket, bu hedefe, ekibinin aşağıdaki ilkelere tam bağlılığının bir sonucu olarak ulaşmayı amaçlamaktadır.

  • Güvenilirliğimiz 1 numaralı takıntımızdır, sözümüz bizim bağımızdır.
  • Uygulamalarımızı birbirimizden ve hizmet verdiğimiz pazarlardan öğrenerek geliştirmeye çalışıyoruz.
  • Sonu akılla başlıyoruz – detayı planlamak için büyük ve analitik yaklaşımı düşünmek için vizyon ve yaratıcılığa sahip olmak.
  • Her zaman ulaşılabilir ve daha fazla çalışmaya kararlıyız.
  • Proaktif olmaya özel önem veriyoruz.
  • Sorunları çözme şeklimizdeki farkımızı ve mümkün olan en iyi kazan-kazan sonucunu elde etme yeteneğimizi gösteririz.
  • Çevreye saygı duyuyoruz, güvenliğe özel bir önem veriyoruz ve toplumumuza herkes için daha iyi bir geleceğe ulaşmalarını sağlıyoruz.